Atan – to nejlepší pro váš dům

Předěláváte dům, byt či zahradní pergolu? Nic vaši oázu klidu neosvěží více než poctivý a bytelný nábytek. Nábytek od Atanu je totiž to pravé, co právě vy potřebujete. Nejenže je naprosto bezpečný jak pro vás, tak i pro vaše děti. Jeho nepopiratelně hlavní vlastností je pohodlnost. Pohodlnost! A zase pohodlnost.

Na veškerý nábytek zakoupený od Atan máte neskutečně dlouhou záruku. Avšak stále s jeho přednostmi nekončíme. Záruka totiž není vše. Právě vaše pohodlí a vaše peněženka je tím nejvyšším hnacím motorem,aby byl tento nábytek jednoduše nejlepší.

Málokdy se jedná o cenu. Avšak, proč platit zbytečně moc, když to vlastně vůbec není potřeba. I levné věci mohou být kvalitní. A nemusíte vždy věřit jen “profláknutým” společnostem, které mají stovky zákazníků denně. Ba právě naopak. Nebylo by lepší se ohledně svého domova svěřit do rukou někoho, kdo vám doopravdy bude rozumět a bude přesně znát všechny vaše touhy a sny?

Například pan Karel M.

Jeho příběh je až dojemný. Jednoho parného léta panu Karlovi zemřela manželka. A pan Karel si řekl, že život jde dál, a tak začal něco dělat nejen pro své již dospělé děti, ale i  pro jejich rodiny, aby se u něho stále cítili příjemně. Stejně jako tomu bylo před smrtí jeho ženy.
Zařídil si komplet celý byt ve stylu www.atan.cz a zároveň i venkovní prostory. Pergola byla vybavena nádherným a pohodlným nábytkem, který se do daného místa hodil. Netrvalo dlouho a vše bylo hotovo a připraveno na příjezd dětí a vnoučat. Nejen on a jeho děti byly nadšení, ale zároveň i vnoučata obsadila veškeré venkovní prostory (pergola, okolí bazénu, zahrada samotná).
Nešlo však jen o závěsná lůžka nebo stůl uprostřed bujaré přírody. Jde přece i o zařízení, které je přímo na zahradě u grilu. Nebýt nás, byl by pan Karel “namydlený”. Neměl by ani vybavenou pergolu, ani vybavenou pláž okolo bazénu.

Další příklad: Paní Klára S.

Slečna Klára se jednoho večera seznámila s velmi příjemným mužem. Jak rychle si společně padli do oka během toho osudného večera, jejich vzájemná komunikace pokračovala i nadále. A tak byla byla nasnadě další a další soukromé schůzky a procházky. Až se najednou stalo, že “Pan Dokonalý” chtěl seznámit slečnu Kláru se svými dětmi.
A v právě v ten okamžik si slena Klára uvědomila, že vůbec nemá ani dům, ani zahradu zařízené na to, aby byla schopna tam přivítat děti svého vyvoleného. Musela něco udělat a čas se krátil. Nejjednodušší cestou byl internet. Začala hledat a hledala tak dlouho až narazila na internetové stránky www.atan.cz. A najednou to tam bylo. Perfektní vybavení, které Klára hledala. Stoly, židle, lenošky, závěsná křesla, houpací křesla. Vše na jednom místě.
Samozřejmě, že se přítelovým dcerám v první řadě líbila samotná slečna Klára, líbil se jim i nábytek a celkové zařízení zahrady i domu, na kterém mohly odpočívat po míčových hrách na zahradě i po vodních radovánkách s tatínkem.
Dnes jsou obě dcery velmi spokojené, kdykoliv mohou na víkend jet k tatínkovi a slečně Kláře a zároveň se těší na bratříčka, který si s nimi co nevidět bude hrát na zahradě, u bazénu a bude s nimi odpočívat na zahradním nábytku v parném létě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *