Bydlení v Praze, které vás dostane

Od bydlení v našem hlavním městě většinou mladý člověk očekává, že bude neustále ve středu veškerého kulturního a společenského dění. Rušné ulice Prahy toto skutečně nabízejí. Každému z nás se ovšem jednoho dne večírky omrzí a začne přemýšlet nad kvalitním zázemím, které bude vhodné pro založení rodiny.

Možná si myslíte, že Praha v tomto ohledu nad ostatními městy zaostává, nicméně opak je pravdou. V posledních letech totiž odstartovalo mnoho projektů, které spojují městský život s přírodou. Právě takové bydlení se aktuálně dokončuje na Praze 4 a nutno podotknout, že je skutečně na co se těšit.

Michle se těší stále rostoucí oblibě

Praha Michle je odjakživa velice žádanou lokalitou hlavního města. Hlavní faktor hrající ve prospěch Michlí je široká základna služeb. V okolí naleznete školy, školky, gymnázia, restaurace, obchody, supermarkety nebo zástavky MHD. Dále pak samozřejmě nechybí ani zdravotnická střediska, která musíme čas od času navštěvovat (ač velice neradi).

Sport a relaxace jsou pro život každého z nás skutečně zásadní. O zdraví tělesný pohyb se v případě Michlí vůbec nemusíte obávat. Sportovními areály jste totiž doslova obklopeni. Dále si můžete vychutnávat dlouhé procházky klidnými ulicemi nebo přírodou, která se nachází téměř za dveřmi. Chvílemi se vám dokonce může zdát, že je od vás velkoměsto tisíce mil vzdáleno (i když v něm vlastně pořád jste).

Rezidence Hadovitá poskytne domov 76 rodinám

Protože nás téměř všechna média pravidelně informují o tom, že Česká republika bohužel trpí nedostatkem obytných prostor, nabízí jich rezidence Hadovitá hned 76. Ateliéry a byty na Praze 4 přinášejí zájemcům však mnohem více, než jen pouhou podlahovou plochu mezi 30 a 100 m2. Každá nová rodina může počítat s jedním z těchto benefitů:

  • předzahrádkou
  • lodžií
  • balkónem
  • terasou

Otázka parkování ve městě sužuje občany celé naší republiky. V této rezidenci je ovšem problém efektivně vyřešen pomocí parkovacích míst ve dvou suterénních patrech. Architekti projektu očividně mysleli opravdu na všechno.

Aktuálně projekt dospěl do fáze, kdy je 98 % bytových jednotek prodáno. Ceny bytů na Praze 4 zřejmě byly pro zájemce natolik přívětivé, že se většina stihla prodat ještě před kolaudací. Jak je tedy vidět, lidé o luxusní bydlení v Praze stále stojí a tento nastolený trend zřejmě přetrvá i v následujících letech. Hlavní město je zkrátka hlavní město.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *