Dětská postel s přistýlkou jako alternativa k patrovým postelím

Dětská postel ALDO

Dětská patrová postel je sice skvělým řešením pro dětské pokoje, kde je málo místa, nicméně není vždy tím nejlepším. Pokud existují důvody, proč nechcete nebo nemůžete dětem patrovou postel pořídit, pak je tu pro vás postel s přistýlkou.

Dětské postele s přistýlkou představují možnost, jak ušetřit místo a přitom udržet děti při zemi. V případě, že jsou vaši potomci příliš hyperaktivní, nechtějí spát na palandě nebo máte nízké stropy, můžete jim nabídnout toto jednoduché řešení.

Dětské designové postele s přistýlkou

Obyčejně postele s přistýlkou mívají i zajímavý design, který si děti rychle zamilují. Na rozdíl od patrových postelí je výrobci designují jako závodní auta, pirátské lodě či kočáry pro princeznu. Ráno navíc stačí jen zasunout šuplík a děti mají místo na hraní. Navíc se opravdu nemusíte obávat, že by dítě spadlo z výšky, pokud však chcete mít jistotu, stačí pořídit dětskou postel se zábranou.

Tyto postele jsou ideální do dětských pokojíků malých dětí, u kterých by ani patrové postele nebyly tou nejbezpečnější volbou. Musíte u nich počítat s nutností výměny – od určitého věku dětem už nebudou vyhovovat.

Ani poté však nemusíte pořizovat patrovou postel, a to dokonce ani v případě, že dětí máte více než dvě. Na trhu jsou k dostání i dětské postele s přistýlkou pro tři děti. Horní postel je dost široká pro dva spáče a ta spodní pro jednoho.

Dětská postel

Dětská postel s přistýlkou a úložným prostorem

Pro větší děti tu jsou klasické postele, kde je přistýlka ještě obohacena o úložný prostor. Pokud máte doma děti, mezi kterými je velký věkový rozdíl, je to perfektní řešení i pro ně. Starší sourozenec nebude postupem času už tolik doma, a tím pádem by investice do patrové postele byla trochu zbytečná.

Oproti tomu dětská vyvýšená postel s přistýlkou je praktická, hned z několika důvodů. Postel můžete kdykoli roztáhnout, takže budou mít obě děti vždycky, kde spát a navíc můžete časem přistýlku vyměnit za úložný prostor.

Možností máte opravdu mnoho, stačí jen vybrat tu pravou, která bude splňovat vaše požadavky. V každém případě však nezapomeňte na úložné prostory. Vzhledem k tomu, že místo nich bude v posteli zabudováno druhé lůžko, musíte je vyřešit jinak. K postelím můžete pořídit nástavce a skříňky, které budou s celkovým designem postele skvěle ladit a přitom využijí i zbytkový prostor.

Dětská postel s šuplíkami

Dětská rozkládací postel je elegantním a praktickým řešením pro všechny, kteří zkrátka nefandí výškám. Zároveň je však představuje i způsob, jak dostat do malého bytu lůžko navíc pro občasné přespání návštěv či kamarádů dětí. Je tedy na místě zvážit jeho pořízení i v případě, že máte dítě pouze jedno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *