Home staging – prodej nemovitosti je následně úspěšnější

home staging

Pokud prodáváte dům svépomocí a říkáte si, jak na správnou propagaci nemovitosti, známe pár skvělých rad. V dnešní době neprodáte pouze tím, že vyfotíte pár fotografií během chvíle a budete doufat. Potenciální zájemci si dnes dělají o majitelích obrázky, a jestliže uvidí neuklizený byt a plno nečistot, jednoduše inzerát opustí. Jak by měla vypadat správná prezentace vaší nemovitosti?

Home staging je základ úspěšného prodeje

Zaměřte se více na home staging. Nevíte, co tento pojem znamená? Jedná se o profesionální přípravu bytu či domu, který je určený na prodej nebo pronájem. Běžně se dnes používá při využití služeb realitních kanceláří. Home staging má za cíl připravit byt nebo dům kromě řádně úklizené nemovitosti také sestavením nábytku. Přesně tak, nejde pouze o to, nemovitost dokonale uklidit. Určitě semnou budete souhlasit, že fotografie prázdných místností nebudou příliš dobrým lákadlem pro kupující.

Interiérový design vs home staging

Interiérový design se na rozdíl od home stagingu zabývá vnitřním prostorem nemovitosti, která je určená k vlastnímu bydlení. Jak jsme již jednou zmiňovali, home staging je určený pro nemovitosti, které jsou na prodej nebo k pronájmu. Home staging zvýší zájem u potenciálních kupujících, protože si dokážou představit, jak by nemovitost mohla s nábytkem vypadat. Mimo jiné nejde pouze o nábytek, ale také o různé dekorace, doplňky a osvětlení. Na fotografiích poté nemovitost vypadá mnohem lépe, než kdyby místnosti byly prázdné.

U koho můžete na home staging především natrefit? S home stagingem se nejvíce setkáte u realitních kanceláří, developerských projektů nebo soukromníků. Soukromníci využívají home staging pro prodej nebo pronájem nemovitostí svépomocí. V České republice je tento typ prezentace tak úspěšný, že ho můžeme vidět i u kanceláří, hotelů, obchodů nebo restaurací. Kvalitní realitní kanceláře spolupracují s profesionálními home stagery při svých zakázkách. Home stager je osoba, která se této problematice věnuje na plný úvazek. Činnost je tak oblíbená, že se u nás rozrůsta i do menších měst. Záleží na vás, jestli si na prodej nemovitosti přivoláte pomoc odborníka nebo se procesu ujmete sami.

Další zajímavosti:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *