Jak kombinovat barvy v interiéru – buďte originální

jak kombinovat barvy v interiéru

designový nábytekVnitřní prostory v domácnostech o nás mnohdy hodně napoví. Jak kombinovat barvy v interiéru, abyste návštěvu nepolekali? Lidé mají rádi veselé barvy a to stejné platí i v bytech nebo domech. Proč si také nedopřát trochu toho úsměvu? Pokud se chystáte malovat, zkuste se prvně zamyslet nad tím, jaké barvy v pokoji zvolíte. Kombinace barev je nejdůležitější částí, která vás při malování čeká. Nestačí interiér pouze vymalovat do jedné barvy a hotovo. Zvlášť v dnešní době, kdy jsou zcela jiné trendy. V dnešní době častěji můžete vidět pouze dvě vymalované stěny. Ptáte se na ty zbylé dvě? Ty se jednoduše ponechají bílé.

Teď přejděme k samotnému výběru barevných kombinací. Ať už se bude jednat o malování, tapetování nebo o výběr nábytku, barvy v našich interiérech hrají obrovskou roli. Sledujete internet a chodíte po obchodech? Něco vám padlo do oka a vy si říkáte, jestli se to bude hodit i do vašeho bytu nebo domu? Máte na výběr ze dvou variant. Buď to přenecháte interiér profesionálovi, který se zabývá interiérovým designem nebo to risknete. Jestliže jste si vybrali druhou variantu, můžete být ve finále velmi zklamaní. Barvy v pokoji by měly na sebe v první řadě krásně navazovat.

Jak kombinovat barvy v interiéru?

Přejdeme na kombinace barev, které můžete využívat. První kombinací, kterou zná jistě každý je bílá a černá. Jde o dvojici, která je s námi již řadu let a stále má svůj obdiv. V dnešní době je možnost tuto barevnou kombinaci využívat také v koupelnách. K těmto dvou barvám můžete snadno přidat například červenou. Třetí barva se postará o nádherný doplňkový vzhled vašeho bytu nebo domu.

kombinace barev

Co takhle růžovou barvu přidat k hnědě nebo šedé? Ano, vidíte správně. Růžová barva se v interiérech objevuje v posledních letech častěji a není se čemu divit. Tato něžná barva se nemusí používat pouze v ženských místnostech, ale na své si přijde i u mužů. Pokud zvolíte více hnědě nebo šedé barvy, vůbec nepoznáte, že se na zdi vyskytuje také růžová barva.

Poslední kombinací je modrá, zelená a žlutá. Tyto barvy vám doma přinesou pocit, jako byste se nacházeli v přírodě. Kromě toho budou tyto barvy působit velmi uklidnujícím dojmem také na vaší návštěvu. Kombinace barev žluté, modré a zelené vám do domácnostech přinese pohodu a klid.

Další zajímavé články:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *