Jak poznat kvalitní realitní kancelář?

kvalitní realitní kancelář

Pokud prodáváte nemovitost a nechcete se procesu účastnit bez dozoru realitní kanceláře, čeká vás důležitý krok. Tím je výběr samotné realitní kanceláře, aby na konci cesty byl obchod úspěšný. Jak poznat kvalitní realitní kancelář, která vás neokrade a bude s vámi po celou dobu v kontaktu?

Recenze jako hlavní bod při výběru

Při výběru realitní kanceláře jsou podstatné recenze a reference dané společnosti. V dnešní době, kdy internet vládne všemu není složité si tyto údaje vyhledat. Stačí zadat název realitní kanceláře do některého z vyhledávačů a během chvíle se dozvíte, jestli to je ta pravá firma. Neumíte dostatečně pracovat s počítačem a už vůbec ne s internetem? Poptejte se u své rodiny nebo známých, jestli by o nějaké kvalitní realitní kanceláři nevědí.

Kvalitní realitní kancelář tvoří převážně její makléři. Zajímejte se o historii realitní kanceláře a zejména makléřů. Zjistěte si informace, jak dlouho působí tým realitní kanceláře v tomto oboru a jakou za sebou mají praxi. Jsou tady realitní kanceláře, které mají dlouholetou historii, ale její makléř nemusí být vůbec zkušený ve svém oboru. V takovém případě je vám jméno značky na nic. Za úspěšným prodejem stojí realitní makléř, který by se v lokalitě měl maximálně orientovat. Mimo jiné by měl znát průměrné ceny a celkovou problematiku.

Kvalitní realitní kancelář sází na marketing

Prodej nemovitostí spočívá také v kvalitní propagaci. Je potřeba o nemovitosti dát vědět, jak jinak by se potenciální zájemci o prodeji dozvěděli? Nevybírejte realitní kancelář podle toho, na kolika realitních serverech inzerují. Realitní kancelář inzerující na dvaceti serverech může být úspěšnější než ta, která jich má 100. Zajímá vás proč? Realitních serverů je příliš mnoho, ale většina z nich jsou zbytečné. Buď to nemají vysokou návštěvnost nebo jsou cílené na jedno město. Kvalitní realitní servery spočítáte pomalu na prstech jedné ruky. Záleží pouze na vás, jaké realitní kanceláři dáte ve finále přednost. Rozhodně vám doporučujeme vybírat pečlivě.

Další zajímavé články:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

3 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *