Jak se zbavit zápachu v bytě – ocet, větrání a vůně

Jak se zbavit zápachu v bytě

Jak se zbavit zápachu v bytě, který nemusí být po celodenní únavě vůbec příjemný? Jestliže nevíte, jak docílit voňavé domácnosti nebo nepoužíváte žádné přírodní vůně, snadno se může stát, že budete mít doma zápach. Mluvíme převážně o zápachu ze spálenin či cigaret, které pro ostatní členy domácnosti jsou přímo až nesnesitelné. Pokud si myslíte, že vám postačí občasné větrání, jste na omylu. Někdy musíte zkrátka udělat mnohem více, abyste nepříjemné škodliviny úplně odstranili.

jak se zbavit zápachu v bytě

Jedním z vynikajících řešení je ocet, ten dokáže odstranit všechnu nečistotu, kterou na sobě zanechávají spotřebiče a nábytek. U spotřebičů a elektroniky musíte ocet aplikovat přímo, a to pomocí návodu. Vezmeme-li si pračku, tak ocet nalijete v malé míře přímo do bubnu pračky a poté do nádobky. Následně necháte prát na prázdno. Jestliže ale chcete odstranit například zápach z nábytku, postačí vám miska s octem položená v místnosti. Kromě toho si hravě poradí i se zápachem způsobeným spáleninou či z cigaret. Na chvílí se vrátíme ještě ke spotřebičům, konkrétně tedy k ledničce a mikrovlnné troubě. K vyčištění těchto dvou věcí budete potřebovat k octu ještě malý hadřík. Ten jemně namočíte do octu a poté budete vnitřní část spotřebiče přejíždět, čímž je vyčistíte k dokonalosti.

Dodejte vonné esence a vůně

Jakmile vše uděláte přesně tak, jak jsme vám napsali, ještě budete potřebovat různé vůně pro udržitelnou vůni. Nekupujte vonné esence a vůně z obchodu, protože se snadno může stát, že časem vám začnou smrdět. Navíc vás může po celodenním čichání bolet mimo jiné i hlava. Nejlepší volbou pro vůně do domácnosti jsou bezpochyby na přírodní bázi. Přírodní vůně si jednoduše můžete vytvořit doma pomocí pár levných surovin. Místo drahých vonných esencí si tak do domácnosti přivedete levné a voňavější vůně. Jak se zbavit zápachu v bytě díky vůním? Mezi často používané přírodní suroviny patří ovoce, vonné bylinky nebo skořice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *