Jak vybrat firmu pro úklid firemních prostor

V tomto článku bych se s Vámi rád podělil o možnostech úklidu firmy. Můžeme si jednak najmout externí uklízečku, či zaměstnat vlastní. K dalším možnostem patří svěřit tuto práci jiné firmě – tuto možnost pro úklid kanceláří doporučuji. Důvodem proč tuto možnost doporučuji je, že Vám odpadnou veškeré starosti spojené s úklidem firmy.

Mít čistou a uklizenou firmu je základ. Zajistíte tím, aby se zaměstnanci ve firmě cítili lépe a zvýšíte tím i pracovní morálku.

Firemní úklid bychom mohli rozdělit do dvou oblastí, a to na úklid kanceláří a kompletní úklid firmy. Rozdíl mezi těmito oblasti je v tom, jestli chcete uklidit pouze kanceláře nebo celou budovu.

Nyní bych Vám rád představil jednu firmu, se kterou mám zkušenost a nabízí přesně tyhle dvě oblasti úklidu. Jedná se o firmu Delta servis, která byla založena již v roce 1991 a jedná se o ryze českou firmu. Tahle firma má jednak veliké zkušenosti v oblasti úklidu firmy, tak v oblasti úklidu domácností. S praxí od roku 1991 bude o Vaše firemní prostory perfektně postaráno. Krásně uklizené pracovní prostředí tak nebude odvádět myšlenky od práce a zaměstnanci se budou cítit lépe. Mezi její významné reference patří reference především provedení úklidů pro České dráhy a Tesco. Má certifikaci ISO 9001, který obdržela jako první moravská úklidová firma. Sídlí v Olomouci.

Jaké úkony Delta servis provádí při úklidu firmy nebo domácnosti?

  • Zejména se jedná o mytí podlah, luxování a čištění koberců
  • Vynášení odpadků a mytí nádobí
  • Výměna záclon, závěsů a ubrusů
  • Čištění oken a žaluzií
  • Úklid sociálních zařízení a pravidelná kontrola hygienických zásobníků
  • Také se stará o nábytek a zařízení kanceláře, tzn, utírání prachu a nečistot

Nicméně rozsah úklidu je na domluvě a toto je jen menší výcuc prováděných prací. Kompletní úklid prací nabízí buď jednorázově nebo v rámci pravidelných úklidů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *