Jak zkrášlit byt – zeď, zeď a zeď

jak zkrášlit byt

Občas ve vás může hlodat pocit, že by váš byt potřeboval razantnější změnu. Pokud možno co nejrychleji a za pár korun. I taková možnost tady existuje. Konec konců, ty nejjednodušší změny jsou ve finále ty nejhezčí. Jak zkrášlit byt za jediný víkend? Na to se můžete s námi podívat, neuvěříte, co všechno lze dělat. Jedná se o věci, které jistě znáte moc dobře. Nemusíte okamžitě sáhnout po kompletní rekonstrukci, která by vás vyšla na několik desítek tisíc. Pomoct si můžete jednoduchými věcmi, které vaši domácnost otočí o 180 stupňů.

Jak zkrášlit byt

Prvním typem je tapetování, ano vidíte správně. Možná si teď říkáte, že jste nikdy netapetovali či, že je s tím hodně práce. Raději se pustím do malování. Na to velmi rychle zapomeňte! Malování a tapetování jsou zcela odlišné činnosti. Tapetování nabízí několik stovek až tisíců vzorů a motivů, které pomocí malování nikdy nedosáhnete. Na konci práce to bude vypadat o několik procent lépe. Kromě toho do tapetování se pouští malé procento rodin. Je to převážně z toho důvodu, že se jedná o složitou práci, která si vyžaduje trpělivost.

tapetování místnosti je skvělou volbou

Dekorativní úložný prostor

Jestliže máte málo úložného prostoru, zkuste to během jednoho víkendu změnit. Pořídit si můžete například barevně sladěné police. Ty obývacímu pokoji dodají modernější vzhled a plnější zdi. Péči totiž nesmíte dávat pouze místnosti, ale i zdem. Určitě moc dobře víte, jak dokáže malování či tapetování změnit celý prostor. To stejné počítejte s poličkami. Nezmění to jenom kousek prostoru, kde polici umisťujete, ale rovnou i celou místnost.

dekorativní police jako úložný prostor

Samolepky na zeď

V neposlední řadě opět zůstaneme u vylepšování prostoru pomocí zdí. Jde o zakoupení samolepek na zeď, které nejvíce prokouknou v dětském pokoji. Tam tedy ponechte klasickou výmalbu, aby samolepky skvěle držely. Proč zrovna dětskou místnost? Právě pro děti existuje celá řada nádherných samolepících dekorací, takže je si z čeho vybírat. Do koupě zapojte také své dítě či děti. Uvidíte, že v obchodě strávíte o několik minut více, protože se nebudou moci rozhodnout.

samolepky na zeď pro každé dítě


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *