Moderní domy v Praze – splněný sen!

Najít bydlení v Praze není žádný med. A o možnosti sehnat byt v novostavbě ani nemluvě! Máme pro vás však tip, jak si nové bydlení zajistit.

Nové bydlení na skvělé adrese

Moderní domy vystavěné v souladu s nejvyššími požadavky pro současné moderní bydlení naleznete ve Velké Chuchli podél ulice Na Hvězdárně. Čeká na vás více než třicet moderních vil s velikostí užitné plochy 184 až 346 metrů čtverečních. Přejete si získat vlastní bydlení v Praze, navíc v klidné lokalitě přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm? Můžete si zajistit prohlídku a sen o bydlení se stane skutečností! Luxusní vily připravené pro jedno i vícegenerační bydlení vám poskytnou dostatek prostoru pro splnění všech vašich přání.

Jaké výhody můžete získat?

Vilový projekt nabízí možnost bydlení v luxusních vilách v unikátním prostředí v blízkosti přírody. Oceníte dechberoucí výhledy na pravobřehou zástavbu Prahy i na zelené svahy Chuchelského háje. Vše z pohodlí soukromí vašeho nového domova. Vila na prodej vám poskytne splnění vašich požadavků ohledně kvalitního, moderního a útulného bydlení v metropoli. Jedná se o ucelenou nově vznikající čtvrť, která je oku lahodící a zapadá do krajiny. Přejete si vlastní soukromí? Spolehněte se na skvěle řešené soukromé zóny jednotlivých vil. Užijte si pobyt na vlastní terase i zahradě.

Atraktivní bydlení

Přáli byste se posunout v životě dál a začít si plnit své sny a předsevzetí? Vily Chuchle se mohou stát i vaší novou adresou. Atraktivní lokalita těsně spjata s přírodou i město na dlani, bezpečná lokalita a nejmoderněji pojatý koncept bydlení. Přejete si získat dokončenou vilu s pozemkem, která je připravena k okamžitému nastěhování? Nebo si přejete kompletní stavbu s pozemkem a realizaci interiéru vezmete do svých rukou? Je jen na vás, jakou variantu si pro své nové bydlení zvolíte.

Skvělá adresa a dostatek soukromí – to jsou luxusní vily ve Velké Chuchli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *