Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Čeká vás rekonstrukce koupelny v panelovém bytě a nevíte si rady s celkovým procesem? Určitě trváte na tom, aby vaše nová koupelna vydržela několik let. Koupelny v bytě bývají většinou malé, z čehož mají majitelé nemovitosti často obavy. Trh s koupelnovým nábytkem je ale už úplně jinde, takže se není čeho bát i při rekonstrukci malých koupelen.

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě musí být řádně promyšlena. Přece jenom se jedná o malou koupelnu, takže si předem musíte říct, jestli oceníte vanu nebo spíše sprchovací kout. Vana i sprchovací kout se do koupelny v bytě nejspíš nevejdou. Nevíte si rady, co bude pro vás přínosnější? Zkuste se s členy domácnosti domluvit, co v koupelně využijete více. Ženy mají raději odpočinek ve vaně a muži více uvítají rychlou sprchu ve sprchovacím koutě. Promyslete si dopředu i barevnou kombinací, kterou byste v koupelně chtěli.

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě vás zbaví umakartu

Neprováděli jste ještě žádnou údržbu v panelovém bytě? Pokud je vaše odpověď ne, s největší pravděpodobností bude mít vaše koupelna v panelovém bytě umakartové jádro. Máte strach z toho, jak bude vaše koupelna vypadat? Zkuste navštívit nějaké koupelnové studio nebo oficiálního prodejce, který vám při využití služeb nabídne zdarma 3D návrh. Vy si tak budete moct představit, jak bude vaše potenciální koupelna vypadat. Jestliže máte koupelnu se záchodem zvlášť, zkuste se zamyslet, jestli nebude lepší tyto dvě místnosti propojit.

Ano, rozumím tomu, že vám to částečně vezme pocit soukromí, na druhou stranu vám to zvětší prostor. Do prostoru, který se díky tomu zvětší, budete moct umístit koupelnový nábytek se zrcadlem nebo pračku. Koupelna v panelovém bytě je opravdu malá na to, abyste v ní vymýšleli nějaké velké kusy. Pokud jste dali přednost vaně před sprchovacím koutem, doporučujeme, abyste si vybrali rohovou variantu. Ať už si koupelnu v bytě zařídíte jakkoliv, musí se líbit především vám. Jde o vaši koupelnu, nedovolte, aby vám do výběru produktů mluvili známí nebo přátelé.

Rekonstrukce koupelny


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *